serdecznie zapraszam na moje pierwsze candy!

sobota, 11 lutego 2012

Oszukana kopertówka

Jest to mój pierwszy ale na pewno nie ostatni post. Nigdy w życiu nie prowadziłem bloga... Z braku czasu? Raczej nie. Możliwe, że było to spowodowane brakiem pomysłu... (btw. teraz też takiego nie posiadam :P) Chciałem podzielić się z Wami moją twórczością, poddać się ocenie... tak lubię konstruktywną krytykę.. W końcu będąc samoukiem nie wiem, jakie popełniam błędy, co robię nie tak.. Jeżeli nawet usłyszałbym/przeczytał, że wszystko jest nie tak i ogólnie to moje prace do niczego się nie nadają i tak nie przestanę tworzyć :D To moja pasja. Tak na prawdę przerobiłem już różne rzeczy... malowałem obrazy, rzeźbiłem w drewnie, malowałem akwarelami, modelowałem glinę i modelinę... mógłbym jeszcze wymieniać ale tyle tego było że sam nie ogarniam ;) Jednak decoupage i scrapbooking, a bardziej card making jakoś najbardziej odznaczyły na mnie swoje piętno, aa zapomniałbym ... jest jeszcze florystyka ale to już inna kwestia opisze na pewno..kiedyś :)
Na zdjęciu moja pierwsza przygoda z cieniowaniem w scrapie, kartka to oszukana kopertówka wygląda jak kopertówka, ale nią nie jest. Napis dodam, jeżeli znajdę dla niej odpowiednią okazję do wykorzystania.. myślałem o ślubie albo urodzinach... :)

5 komentarzy:

 1. Gratuluje bloga :) i dziękuje za odwiedziny oraz zaproszenie.
  "Kopertówka" świetna.. ja niestety nie mam zdolności do scrapowania :( już tyle razy próbowałam i wciąż mi nie wychodzi, ale podziwiam prace innych.
  Więc będę tu zaglądać co jakiś czas.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kopertówka super, ja sama pracuje nad jedną taką...:)
  Dzięki za odwiedziny i przemiły komentarz:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. ...super kopertówka...a o florystyce bardzo chętnie poczytam...zaglądałeś na jednego mojego bloga, zajrzyj tez na drugiego florystycznego...pozdrawiam i życzę powodzenia w tworzeniu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj w blogowej rodzinie! Witaj, szczególnie żeś rodzynkiem ;o) Pozdrawiam i powodzenia życzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładna kartka :) No i oczywiście miło mi spotkać Pana rękodzielnika ;)

  OdpowiedzUsuń